Outlook‘un Yeni Görevler Özelliği Windows için tamamen yeni bir Outlook uygulamasında çalışıyor, ancak bitmeden bir süre alacak. Bu arada, yeni uygulamadan bir özellik geri döndü: Entegrasyon yapmak.

Microsoft, mevcut kanaldaki herkese Windows için Outlook’ta yapmak için kullanıma sunuluyor – Office Insiders programına geçiş yapmıyor. 19 yılı aşkın bir süredir Outlook’ta bulunan alt sekmeleri değiştiren yeni sol gezinme çubuğunu içeren aynı Outlook Sürüm 2207 güncellemesinin bir parçasıdır.

Yapılacaklar zaten ayrı bir masaüstü ve mobil uygulama olarak ve Web’de to-do.live.com adresinden mevcuttur, ancak şimdi Windows Outlook istemcisine tamamen entegre edilmiştir. Navigasyon çubuğundaki Yeni Yapılacak Yeni Düğmesine tıklamak, uygulama için adanmış olanla aynı kuruluş seçenekleriyle tüm görevlerinizi gösterir. İşaretlenen e -postalar içeride bir kategori olarak görünür, bu nedenle cevaplamanız veya takip etmeniz gereken mesajlar diğer görevlerinizin yanında görünecektir.

Microsoft’un hala test ettiği Windows için yeni görünümün de DOT düğmesine sahip olması. Bu, daha fazla tasarım ve işlevsellik güncellemelerinin mevcut sürümde geleceği anlamına gelebilir, bu nedenle Microsoft geçiş yapmaya hazır olduğunda, geçiş çoğu insan için sarsıcı olmayabilir.

Entegrasyon yapmak yararlı olsa da, özellikle cihazlarında TO DO uygulamasını kullanan herkes için, Outlook görevlerinin yerine geçmez. Microsoft bir destek belgesinde, “Yapılacaklar şu anda başlangıç ve bitiş tarihlerini, görev durumu, görev tamamlama yüzdesini, birden çok öncelik seviyesini, görev çalışma saatlerini, görev renklerini veya Outlook görevlerinde bulunan kategorileri desteklemiyor” diyor. En azından şu an için, eski Outlook görevleri TO sayfasının yanında yaşanacak.

İLGİLİ HABER  Microsoft Outlook'u Güncelleştirme

Entegrasyonun Mac için Outlook’a ne zaman gelip gelmeyeceğine dair bir kelime yok. Yine de macOS için uygulama yapmak için bağımsız bir var.

Kaunaklar: Microsoft BlogMicrosoft Support

Etiketler: