Microsoft Office Mac’in Yeni Bulut Depolaması için Belgeleri bilgisayarınızdaki herhangi bir klasöre kaydedilebildiğinden, Microsoft Office zaten yüklediğiniz herhangi bir bulut depolama hizmetiyle iyi çalışır. Bununla birlikte, iyileştirme için hala yer var ve Mac’te Office için yeni bulut depolama özellikleri kullanıma sunuluyor.

Mac’teki Microsoft Office’in Aç ekranında, belgelere erişmek için bir OneDrive veya SharePoint hesabı eklemenizi sağlayan bir “Yer Ekle” düğmesi vardır. Bu şekilde, Office belirli bir dosyayı kendisi indireceği ve değişiklikleri bir bulut hesabına geri yükleyeceği için, gerekli bulut senkronizasyon istemcilerini bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez.

Microsoft Office Mac'in Yeni Bulut Depolama Özellikleri

Microsoft Office Mac’in Yeni Bulut Depolama Özellikleri

Microsoft Office Insiders test kullanıcıları için Açık menüdeki “Yer Ekle”yi “Bağlı Hesaplar” ile değiştiren bir güncelleme yayınladı. Temel işlevsellik aynıdır – bulut depolama hesapları ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz – ancak ad ve arayüz artık mobil Office uygulamalarına daha yakındır.

Microsoft ayrıca Box bulut depolaması için destek ekledi ve şirket “daha fazla üçüncü taraf hizmeti için yeni destek eklemeye devam ediyor”. Dropbox, bazı platformlarda desteklenen bir seçenek olarak kullanılırdı. Drive’daki ortak doküman paylaşımının çoğu Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar kullanıyor olsa bile, Google Drive kesinlikle yardımcı olacaktır.

bağlantılı hesaplar

bağlantılı hesaplar

Bağlı Hesaplar, Office Geçerli Kanal Önizleme Sürümü 16.64 (22082100) veya üzeri sürümlerde mevcuttur. Tüm hatalar giderildikten sonra, Mac’te Office’i olan herkese sunulmalıdır. Windows için Office’in ne zaman veya ne zaman benzer bir revizyona uğrayacağına dair bir haber yok.

İLGİLİ HABER  Microsoft Outlook Lite Artık Android Telefonunuzda

Kaynak: Microsoft